Opera Home Elegance

  • 30 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Lägenheten Opera Home Elegance Neapel med 1 sovrum passar för upp till 2 gäster och har ett väldigt bra läge cirka 10 minuters gångavstånd från Neapels Botaniska trädgårdar. Gästerna kan använda Wi-Fi för antingen jobb eller fritid.

I lägenheten Opera Home Elegance har gästerna tillgång till uteplats, balkong och kök, tillsammans med luftkonditionering. Gästerna på det här boendet erbjuds ett badrum med hårtorkar, badlakan och handdukar. Det finns också en bidé, en separat toalett och en dusch.

Lägenheten Opera Home Elegance erbjuder möjligheter för självhushållning, inklusive ett minikök, matplats för gästerna.

Den 30 m² stora lägenheten ligger 800 m från tågstationen Napoli Piazza Garibaldi och invid Piazza Carlo III. Ungefär 11 minuters gångavstånd från den här lägenheten hittar du Capuana hamn. Gästerna kan nå Madre · museo d'arte contemporanea Donnaregina, som ligger mindre än 1 km bort. Den närmaste tunnelbanestationen Piazza Garibaldi tågstation är belägen ungefär 10 minuters promenad bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Opera Home Elegance Neapel
Kekka'S House
Mobilpris

Kekka'S House

89 m från boendet
USD 63 USD 57
per natt
La Casa Di Sasy Napoli Centro
Mobilpris

La Casa Di Sasy Napoli Centro

8.5
Fantastiskt 49 recensioner
141 m från boendet
USD 125 USD 113
per natt
Casa Confort - Napoli Centro
Mobilpris

Casa Confort - Napoli Centro

9.7
Exceptionellt 4 recensioner
151 m från boendet
USD 175 USD 158
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Neapels internationella Flygplats
    4,1 km

    Tågstationer

    Naples central train station
    900 m

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Boendetjänster

    • VIP-incheckning/-utcheckning
    • Frisersalong
    • Affärer/kommersiell service

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Sittgrupp
    • Uteplats
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord

    I badrummet

    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Parkettgolv

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss
    • Kafé
    • Rökdetektorer
    • Brandsläckare
    • Nyckelåtkomst

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 14:00 till 21:00
    Utcheckning: från 01:00 till 10:00
    LicensnummerIT063049C2DUGJ32BA
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av lägenheten Opera Home Elegance?
      Se till att du besöker Neapels Botaniska trädgårdar (850 m) och Madre · museo d'arte contemporanea Donnaregina, som ligger ungefär 15 minuters gångavstånd från lägenheten Opera Home Elegance i Neapel.
    • Hur stort är lägenheten Opera Home Elegance?
      Lägenheten Opera Home Elegance är 30 m² stort.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Neapels internationella Flygplats
    4,1 km

    Tågstationer

    Naples central train station
    900 m

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Opera Home Elegance Neapel

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng